Spor Avukatları

 

Spor Hukuku Avukatları

 

Spor hukuku sporcu, kulüp ve federasyonlar arasında ortaya çıkan uyuşmazlıklara, hukukun genel ilkeleriyle bağdaşır çözümler bulmayı amaçlayan bir disiplindir ve özel hukukun bir dalı olarak kabul edilir. Dünyada saygın bir hukuk dalı olarak kabul edilirken, Türkiye’de hala gelişmekte olan bir hukuk dalıdır. Futbol başta olmak üzere çeşitli spor dallarına olan ilginin oldukça yüksek olduğu ülkemizde spor sektörünün hukuki bir bakış açısı ile ele alınma ihtiyacı içinde olduğu açıktır.

Sistemimize kayıtlı Spor avukatları, profesyonel sporcu sözleşmelerinin hazırlanması, sporcuların tescil ve transfer süreçlerinin yönetimi, menajerlik sözleşmeleri, hak mahrumiyetleri, yerli ve yabancı profesyonel sporcu ve spor kulüplerinin TFF,TBF,FIBA, UEFA, FİFA ve CAS nezdindeki temsil ve itirazların yapılması gibi konularda hizmet sunmaktadırlar.

Avukat24.net, Spor Hukuku Alanında uzman spor hukuku avukatı arayan kullanıcılara, sistemine kayıtlı spor hukuku avukatları iletişim bilgilerini ücretsiz bir şekilde sunmaktadır.

Spor Avukatı | Spor Hukuku Uzmanı


İstanbul Spor Hukuku Avukatı

Ankara Spor Hukuku Avukatı

İzmir Spor Hukuku Avukatı

Antalya Spor Hukuku Avukatı

Bursa Spor Hukuku Avukatı

Mersin Spor Hukuku Avukatı

Kocaeli Spor Hukuku Avukatı

Konya Spor Hukuku Avukatı

Kayseri Spor Hukuku Avukatı

Muğla Spor Hukuku Avukatı

Eskişehir Spor Hukuku Avukatı

Adana Spor Hukuku Avukatı

 

Spor Hukuku Avukatları İçin Tıklayın