İcra Avukatı

İcra Avukatları

 

icra avukatları, icra avukatı | Avukat24

İcra Avukatı | İcra Hukuku Avukatları


İstanbul İcra Avukatı

Ankara İcra Avukatı

İzmir İcra Avukatı

Antalya İcra Avukatı

Bursa İcra Avukatı

Mersin İcra Avukatı

Kocaeli İcra Avukatı

Konya İcra Avukatı

Kayseri İcra Avukatı

Muğla İcra Avukatı

Eskişehir İcra Avukatı

Adana İcra Avukatı

 

İcra Avukatları İçin Tıklayın

İcra Hukuku İcra Takibi ile Borcunu ödeyemeyen borçlunun borcunun, alacaklının talebi üzerine, devlet zoruyla taşınır ve taşınmaz varlıklarına el konarak karşılanmasını konu alan hukuk dalıdır. Türkiye de bu hukuk alanı, İcra Ve İflas Kanunu ile düzenlenmiştir.

Sistemimize kayıtlı icra avukatları, T.C. İcra ve iflas müdürlükleri ile icra ceza mahkemeleri, icra hukuk mahkemelerinde, alacaklı veya borçlu vekili sıfatı ile icra takipleri, istihkak davaları, haciz işlemleri, ihtiyati haciz davaları, ihtiyati hacze itiraz davaları, icra takiplerine karşı, imzaya ve borca itiraz davaları, menfi tespit ve istirdat davaları, ipoteğin paraya çevrilmesi, karşılıksız çek davaları, iflasın ertelenmesi davaları, yedieminliği suistimal davaları gibi konularda hizmet sunmaktadırlar.

Avukat24, İcra Hukuku Alanında uzman icra avukatı arayan kullanıcılara, sistemine kayıtlı icra hukuku avukatları iletişim bilgilerini ücretsiz bir şekilde sunmaktadır. Özellikle en çok aranan istanbul icra avukatları, Ankara icra avukatları, izmir icra avukatları, Bursa icra avukatları, Eskişehir icra avukatları, Antalya icra avukatları listesine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.