Ceza Avukatı

Ceza Avukatları

 

Ceza AvukatıEn İyi Ceza Avukatı | Ceza Hukuku Avukatları


İstanbul Ceza Avukatı

Ankara Ceza Avukatı

İzmir Ceza Avukatı

Antalya Ceza Avukatı

Bursa Ceza Avukatı

Mersin Ceza Avukatı

Kocaeli Ceza Avukatı

Konya Ceza Avukatı

Kayseri Ceza Avukatı

Muğla Ceza Avukatı

Eskişehir Ceza Avukatı

Adana Ceza Avukatı

 

Ceza Avukatları İçin Tıklayın

Ağır Ceza Avukatları

Ceza hukuku, genel ve özel ceza hukuku olarak ikiye ayrılır.Genel ceza hukukunun konusu suç kavramının maddi ve manevi unsurlarıyla tanımı, ceza hukukuna hakim olan genel ilkeler, ceza kavramının tanımı, suçu ortadan kaldıran nedenler, cezayı azaltan ve ortadan kaldıran nedenler gibi bütün suçlar için geçerli olan ilke ve teorilerdir.Özel ceza hukukunun konusu ise ülkenin kanunlarına göre suç sayılan eylemlerin neler olduğu, bunların kapsam ve sınırları, birbirlerinden ayrılan yönleri ile bu suçlara öngörülen cezalardır.

Sistemimize kayıtlı ceza hukuku avukatları, ağır ceza avukatları, sahtecilik, dolandırıcılık, bilişim suçları, örgütlü suçlar, Çocuk ve Çocuk Ağır Ceza Mahkemeleri ‘nin görev alanına giren suçlar, kişilerin huzur ve sükununu bozma suçu, tehdit, şantaj, hakaret, yağma, mala zarar verme, resmi belgede sahtecilik, iftira, yalan tanıklık, suç delillerini yok etme, gizleme veya değiştirme, rüşvet, vergi İdarelerince uygulanan idari cezalar, BDDK ve TMSF tarafından uygulanan idari cezalar, EPDK tarafından uygulanan idari cezalar, SPK tarafından uygulanan idari cezalar, SGK tarafından uygulanan idari cezalar, KİK tarafından uygulanan idari cezalar gibi konularda hizmet sunmaktadırlar.

Avukat24, Ceza Hukuku Alanında uzman ceza avukatı arayan kullanıcılara, sistemine kayıtlı ceza hukuku avukatları iletişim bilgilerini ücretsiz bir şekilde sunmaktadır. Özellikle en çok aranan istanbul ceza avukatları, Ankara ceza avukatları, izmir ceza avukatları, Bursa ceza avukatları, Antalya ceza avukatları, Eskişehir ceza avukatları listesine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

 

 

Category: Product #: Regular price:$ (Sale ends ) Available from: Condition: Good ! Order now!
Reviewed by on. Rating:

İllere Göre Avukat Listesi


Ankara Avukat İstanbul Avukat
İzmir Avukat Bursa Avukat
Antalya Avukat Adana Avukat
Eskişehir Avukat Mersin Avukat
Gaziantep Avukat Konya Avukat

Hukuk Alanına Göre Avukatlar


Aile Avukatı Boşanma Avukatı
İcra Avukatı Bilişim Avukatı
Miras Avukatı Marka – Patent Avukatı
İş Avukatı Enerji Avukatı
Ceza Avukatı Turizm Avukatı

Bilgilendirme

avukatlistesi.net, avukat24.com.tr avukat arama motoru altyapısını kullanan, kullanımı tamamen ücretsiz ve kayıt gerektirmeyen bir Brunsia Ltd. Şti. Hizmetidir. avukatlistesi.net, Türkiye Barolar Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliğine, amaç, kapsam ve dayanaklarına uygun şekilde tasarlanmış ve sanal bilgi hizmeti vermektedir. Avukatlık hizmeti veren kişi ve kurumlara sevk hizmeti sağlamaz, tamamen tavsiye niteliğindedir.